Powrót do strony głównej Sunday, 8 December, 2019  
SZUKAJ W  
Strona główna
Utwory
Autorzy
Wykonawcy

Nowości
Newsy
Komentarze

Szukaj
Drukuj

Akordy

Dodaj utwór
Forum
Najlepsze
Statystyka
Listy od Was
Sonda
Subskrybcja
Powiedz innym
Pytania
Kontakt

Drukowanie zaawansowane

Dzięki tej opcji uzyskujesz możliwość łatwego wydrukowania wielu utworów, np. wszystkich utworów z repertuaru "Starego Dobrego Małżeństwa", wszystkich utworów autorstwa Wojtka Bellona czy też wszystkich utworów, których tytuły rozpoczynają się na literę N.

Jak skorzystać? - wybierz literę, autora lub wykonawcę i skorzystaj z guzika "Drukuj". W nowym oknie pojawią się utwory spełniające Twoje kryterium. Pozostaje wydrukować tę stronę za pomocą swojej przeglądarki.
Uwaga! - strona może się długo ładować, jeśli dużo utworów spełnia Twoje kryterium wydruku.

Aby zaawansowanie drukowanie powiodło się:
- musisz mieć włączoną obsługę stylów (CSS)
- Twoja przeglądarka musi prawidłowo interpretować owe style. Większość nowoczesnych przeglądarek nie powinna mieć z tym kłopotu. Jeśli jednak po wydrukowaniu utwory nie rozpoczynają się każdy na nowej stronie - skorzystaj z innej przeglądarki.

Jak to działa? - w przeciwieństwie do stron www, których wielkość może być praktycznie dowolna ( oglądanie strony nie mieszczącej się w oknie przeglądarki powoduje pojawienie się suwaczków ), papier do drukarki ma określony rozmiar. Strona www "nie wie", jak duża ( długa ) jest kartka papieru, na której będzie wykonany wydruk. Za pomocą tzw. arkuszy stylów ( CSS - Cascading Style Sheets ) możliwe staje się przesłanie przeglądarce podpowiedzi, w których miejscach strony www przeglądarka podczas komunikacji z drukarką powinna kazać jej przejść do drukowania kolejnej strony. Zaawansowane drukowanie właśnie tę możliwość wykorzystuje.


Drukowanie zaawansowane
Utwory o tytułach na literę
Utwory, których autorem tekstu jest
Utwory, których autorem muzyki jest
Utwory z repertuaru wykonawcy
counter

spiewnik.pl jest niekomercyjnym serwisem o charakterze informacyjnym. Wszelkie prawa autorskie do zamieszczonych utworów zastrzeżone.
© 2001-2004 spiewnik.pl